معاونت خدمات شهری
معاونت خدمات شهری
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 31
   کد: 161653
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
   قائم مقام ستاد مناسبتهای شهرداری مشهد اعلام کرد:

   آماده باش کامل مدیریت شهری برای خدمت رسانی به زائرین پیاده

   قائم مقام ستاد مناسبت های شهرداری مشهد برنامه های مدیریت شهری برای خدمت رسانی به زائران در دهه پایانی صفر را اعلام کرد.
   آماده باش کامل مدیریت شهری برای خدمت رسانی به زائرین پیاده

   قائم مقام ستاد مناسبت های شهرداری مشهد برنامه های مدیریت شهری برای خدمت رسانی به زائران در دهه پایانی صفر را اعلام کرد.
   به گزارش مدیریت روابط عمومی و مشارکتهای مردمی معاونت خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی با اشاره به برنامه ریزی مدیریت شهری برای خدمت رسانی به زائران حرم مطهر رضوی در دهه پایانی صفر اظهار کرد: در 6 پایگاه مدیریت بحران شهرداری مشهد، در مجموع برای 1300 زائر پیاده ظرفیت اسکان فراهم شده است.
   وی افزود: در این پایگاه ها علاوه بر فراهم شدن امکانات اولیه مانند سرویس بهداشتی و حمام، اورژانس و پارکینگ مستقر شده است تا در مواقع نیاز به زائران پیاده خدمت رسانی داشته باشند.
   قائم مقام ستاد مناسبت های شهرداری مشهد همچنین از آماده سازی و تجهیز مراکز اسکان اضطراری با ظرفیت 4000 نفر در 8 مکان خبر داد و گفت: بزرگترین فضای اسکان اضطراری به منظور خدمت رسانی به زائران پیاده در دهه پایانی صفر در بوستان غدیر پیش بینی شده است.
   وی ادامه داد: طبق برنامه ریزی های انجام گرفته، در 6 محور ورودی به مشهد تا عمق 10 کیلومتر، جهت استقبال از زائرین پیاده دهه آخر صفر توسط نیروهای خدمات شهری، نسبت به پاکسازی مسیر اقدام خواهد شد. کاظمی از جانمایی سرویس های بهداشتی سیار در مبادی ورودی شهر خبر داد و گفت: 52 چشمه سرویس بهداشتی در قالب 7 کانکس به 5 ایستگاه استقبال از زائرین پیاده و 6 تحویل شده و 26 چشمه سرویس بهداشتی نیز طی چند روز آینده تحویل خواهد شد.
   وی گفت: در مجموع 2517 چشمه سرویس بهداشتی ثابت در داخل شهر و 455 چشمه سرویس بهداشتی سیار در مبادی ورودی، همزمان با دهه پایانی صفر برای استفاده زائران حرم مطهر رضوی آماده شده است. قائم مقام ستاد مناسبت های شهرداری مشهد از شست و شوی معابر با اولویت خیابان های منتهی به حرم مطهر به عنوان یکی از برنامه های مدیریت شهری در ایام پیش رو یاد کرد و افزود: 5600 نیروی خدمات شهری به صورت صد درصدی آماده باش هستند تا نظافت عمومی شهر با اولویت معابر منتهی به حرم بدون هیچ خللی انجام گیرد.
   وی ادامه داد: در سه روز پایانی ماه صفر، خطوط قطار شهری به صورت ویژه از ساعت 6 الی 24 سرویس دهی خواهند داشت و حداقل 100 دستگاه تاکسی نیز در این ایام از محل اسکان زائران پیاده تا حرم مطهر ارائه خدمات خواهند داشت.
   قائم مقام ستاد مناسبت های شهرداری مشهد گفت: 100 دستگاه ون و 100 دستگاه تاکسی زائر در اطراف حرم مطهر سرویس دهی خواهند داشت و 80 دستگاه تاکسی نیز در شب و روز شهادت امام رضا (ع) به صورت رایگان خدمات رسانی می کنند.
   وی از سرویس دهی سازمان اتوبوسرانی در روز رحلت پیغمبر (ص) و شهادت امام رضا(ع) به وسیله 350 دستگاه اتوبوس خبر داد و گفت: پارکینگ های اطراف حرم با ظرفیت سه هزار خودرو به صورت شبانه روزی آماده سازی شده است.
   کاظمی خاطرنشان کرد: سامانه 3135 به عنوان تلفن خدمات گردشگری و زیارت از 7 صبح الی 20 برای تماس شهروندان جهت ثبت نام اینترنتی خدمت رسانی به زائران دهه پایانی صفر فعال است.
   وی گفت: در حوزه اطلاع رسانی هم 40 رول آپ به سپاه، 30 رول آپ به اداره اوقاف ، 10 رول آپ به اداره کل تبلیغات اسلامی، 40 رول آپ و 2 بیلبورد به آستان قدس رضوی واگذار شده است.

   تعداد بازدید: 31
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
هسته گزینش شهرداری مشهد
پورتال شهر مشهد
سازمان حفاظت محیط زیست کشور
مرکز اطلاعات علمی تحصصی مدیریت شهری
مجموع بازدیدها : 3,259,726
تعداد بازدید امروز : 395
تعداد بازدید دیروز : 708
آخرین به روزرسانی : 11:06  1397/10/28
آدرس :

میدان شهدا- شهرداری مرکز - ساختمان توسعه - طبقه اول

تلفن :051-32243943
فاکس :051-32243944
رایانامه :armat-el@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط معاونت خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد