معاونت خدمات شهری
معاونت خدمات شهری
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 24
   کد: 186292
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶
   شهردار مشهد در جلسه کارگروه احیای کشف رود اعلام کرد؛

   200 میلیارد تومان اعتبار برای ساماندهی کشف رود

   طرح های احیا و ساماندهی کشف رود تهیه شده است که در آن ساماندهی بستر، ساماندهی اراضی پیرامونی، ایجاد کمربند سبز شمالی و حمایت های اجتماعی از افرادی که در این منطقه ذی نفع هستند، به ویژه بخش هایی که می خواهد زمینه توسعه کشاورزی اطراف شهر مشهد را داشته باشد دیده شده است.
   200 میلیارد تومان اعتبار برای ساماندهی کشف رود

   شهردار مشهد با اشاره به اینکه عملیات اجرایی طرح احیا و ساماندهی کشف رود به زودی آغاز خواهد شد، گفت: حدود 200 میلیارد تومان اعتبار برای آغاز فعالیت های ساماندهی کشف رود در نظر گرفته شده است.
   به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی در حاشیه جلسه کارگروه احیای کشف رود که با حضور استاندار خراسان رضوی، رییس کل دادگستری خراسان رضوی، رییس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر مشهد و مدیران دستگاه های اجرایی استان برگزار شد، در خصوص تامین اعتبار طرح ساماندهی کشف رود افزود: با توجه به اینکه لکه های واقع در منطقه کشف رود ذی نفعان مختلفی دارد، بخشی از آن توسط بخش خصوصی انجام خواهد شد و هماهنگی آن را برعهده خواهیم داشت.
   وی اضافه کرد: اما با این حال برای شروع کار منابع مورد نیاز را درنظر خواهیم گرفت که حدود 200 میلیارد تومان خواهد بود ،مابقی اعتبار مورد نیاز نیز کم کم و با پیشرفت کار مشخص خواهد شد.
   وی با بیان اینکه مجموعه ای متشکل از 11 دستگاه در بحث احیا و ساماندهی کشف رود همکاری دارند، اظهارکرد: راهبری و هماهنگی این مجموعه بر عهده شهرداری مشهد است که امیدواریم با حمایت دستگاه قضایی و همکاری دستگاه های اجرایی این طرح را به سرانجام برسانیم.
   کلائی تصریح کرد: طرح های احیا و ساماندهی کشف رود تهیه شده است که در آن ساماندهی بستر، ساماندهی اراضی پیرامونی، ایجاد کمربند سبز شمالی و حمایت های اجتماعی از افرادی که در این منطقه ذی نفع هستند، به ویژه بخش هایی که می خواهد زمینه توسعه کشاورزی اطراف شهر مشهد را داشته باشد دیده شده است.
   شهردار مشهد ادامه داد: با هماهنگی های انجام شده طرح احیا و ساماندهی کشف رود از دو نقطه شرق پنج کیلومتر بعداز تصفیه خانه چرمشهرو از غرب حدفاصل بین کلاته نوری و خین عرب به زودی آغاز خواهدشد.
   گفتنی است؛ درجلسه کارگروره احیای کشف رود توافق نامه ساماندهی کشف رود از سوی شهرداری مشهد و 11 دستگاه اجرایی استان امضا شد.

   تعداد بازدید: 24
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
هسته گزینش شهرداری مشهد
پورتال شهر مشهد
سازمان حفاظت محیط زیست کشور
مرکز اطلاعات علمی تحصصی مدیریت شهری
مجموع بازدیدها : 3,725,701
تعداد بازدید امروز : 2,274
تعداد بازدید دیروز : 5,061
آخرین به روزرسانی : 08:17  1398/09/25
آدرس :

میدان شهدا- شهرداری مرکز - ساختمان توسعه - طبقه اول

تلفن :051-32243943
فاکس :051-32243944
رایانامه :hoseinpoor-m@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط معاونت خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد