فهرست طبقات
چهارشنبه, ۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ۱۹۵۶
طبقه بندی: پیامها و اطلاعیه ها
چچ
2KLYsdin2YXYs9iq2KfZhiDYqNmH2LTYqiDYrNmI2KfYr9in2YTYp9im2YXZhyAo2LkpINmIINin2KzYsdin2Yog2KjZiti0INin2LIgMtmH2LLYp9ixINmF2KrYsdmF2LHYqNi5INmB2LbYp9mKINiz2KjYsg==

آرامستان بهشت جوادالائمه (ع) و اجرای بیش از 2هزار مترمربع فضای سبز

مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد از اجرای بیش از 2200 مترمربع فضای سبز در آرامستان بهشت جوادالائمه تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش مدیریت روابط عمومی و مشارکت های مردمی حوزه معاونت خدمات شهری، سید کمال الدین شاهچراغی مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد از اجرای بیش از 2200 مترمربع فضای سبز در آرامستان بهشت جوادالائمه تا پایان سال جاری خبر داد.
وی با بیان اینکه آرامستان بهشت جوادالائمه 8 هکتار مساحت دارد، گفت: از سه سال گذشته که مدیریت آرامستان بهشت جوادالائمه واقع در جاده فریمان به شهرداری واگذار شده اقداماتی در این مکان صورت گرفته است.
وی تصریح کرد: در حال حاضر عملیات احداث فضای سبز در این آرامستان آغاز شده است.
مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد ادامه داد: این پروژه 2200 مترمربع مساحت دارد که تا پایان سال جاری به اتمام خواهد رسید.
شاهچراغی تصریح کرد: یکی از مشکلات اساسی در این مکان استفاده از تانکر برای آبرسانی بوده که در حال حاضر با اجرای انشعاب آب از طریق آب و فاضلاب طرق وضعیت آبرسانی به این مکان به حد مطلوب رسیده است.
مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد با اشاره اجرای سیستم آبیاری قطره‌ای برای آرامستان بهشت جوادالائمه گفت: در کنار این مهم از سال گذشته تاکنون 2200 اصله درخت در این آرامستان کاشته شده است.
وی ادامه داد: رنگ‌آمیزی و نقاشی دیوارهای آرامستان دیگر اقدام انجام شده در راستای ایجاد زیبایی بصری مرتبط با فضا در این مکان است.
مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد اضافه کرد: همچنین سردرب جدید این آرامستان نیز در دست ساخت است.
شاهچراغی بیان کرد: با توجه به همجواری آرامستان بهشت جوادالائمه با آرامگاه خواجه اباصلت و حضور خیل عظیمی از زائران با توجه به مشترک بودن پارکینگ، اقدامات رفاهی مانند ایجاد سرویس بهداشتی در این مکان انجام شده است.
وی با اشاره به اجرای طرح توسعه‌ای در این آرامستان افزود: با توجه به اینکه رینگ جاده فریمان به فضای سبز تبدیل شده است به همین دلیل انجام طرح توسعه‌ای برای این آرامستان مقدور نیست.
مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: آرامستان بهشت جوادالائمه دارای قبور یک طبقه و سه طبقه است و احداث آرامستان آلاچیقی و خانوادگی در این مکان در دستورکار قرار گرفته است.
 

آدرس کوتاه شده: