فهرست طبقات
یکشنبه, ۰۶ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ ۷۶۰
طبقه بندی:
  • پیامها و اطلاعیه ها
  • اخبار اصلی
چچ
2KLZhdmI2LLYtCDYudmE2Kog2YrYp9io2Yog2K3YsdmK2YIg2Ygg2K3Yp9iv2KvZhw==

برای اولین بار در مشهد:

آموزش علت یابی حریق و حادثه

به همت اداره آموزش سازمان آتش نشانی مشهد ؛ دوره های آموزشی و عملی علت یابی حریق و حادثه برای اولین بار در مشهد برگزار شد.

معاونت آموزش و پیشگیری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از برگزاری اولین دوره های آموزشی و عملی علت یابی حریق وحادثه در مشهد خبر داد.
به گزارش مدیریت روابط عمومی و مشارکت های مردمی معاونت خدمات و محیط زیست شهری شهرداری غلامحسین حاجی زاده با بیان مطلب فوق افزود: دوره های آموزشی علت یابی حریق در 4 تصرف مسکونی، تجاری ، الکتریسیته و خودرو به صورت کاملآ شبیه سازی طی 10 روز برگزار گردید.
معاونت آموزش و پیشگیری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد اضافه کرد: نیروهای آموزش دیده در این دوره سرپرستان و فرماندهان با تجربه عملیات سازمان بوده اند.
حاجی زاده هدف از برگزاری این دوره از کلاس ها را ارتقاء سطح علمی افراد و دستیابی به علم صحیح و دقیق یافتن علل وقوع حریق در حوادث متعدد عنوان کرد و گفت : این دوره از کلاس ها زیر نظر اساتید برجسته و دوره دیده در کالج مورتون انگلستان به صورت تئوری برگزار گردید که دوره عملی آن شامل شبیه سازی حریق خودرو و منزل مسکونی و درمانگاه بوده است.
وی همچنین اضافه کرد: 70 درصد این دوره از کلاس ها تئوری و30 درصد دیگر آن به صورت عملی در نظر گرفته شده بود که در این دوره انواع حریق های عمدی غیر عمدی ناشی از الکتریسیته ، تسریع کننده ها و .... بحث و بررسی گردید.
حاجی زاده یاد آور شد: دوره های تئوری در مرکز آموزش سازمان و عملی آن در مجتمع آموزشی عملیاتی رضوان برگزار شده است.

 

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.6464373270671
Qt: 1.3018562793732