فهرست طبقات
شنبه, ۰۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۵۳ ۱۳۰
طبقه بندی:
  • پیامها و اطلاعیه ها
  • اخبار اصلی
چچ
2KLZhdin2K/ar9mKINmD2KfZhdmEINmF2K/Zitix2YrYqiDYtNmH2LHZiiDZhdi02YfYryDYrNmH2Kog2b7YsNmK2LHYp9mK2Yog2KfYsiDYstin2KbYsdin2YYg2K/YsSDYp9mK2KfZhSDZhtmI2LHZiNiy

شهردار مشهد خبر داد:

آمادگی کامل مدیریت شهری مشهد جهت پذیرایی از زائران در ایام نوروز

فعالیت‌های استقبال از بهار امسال همراه با طراوت و عطر فاطمی بود و امیدواریم هر سال خدمات از سال‌های قبل بهتر شود که این را باید زائران و مجاوران احساس کنند.

شهردار مشهد گفت: طبق بازدیدهایی که به صورت پیش‌بینی شده و غیر پیش‌ینی شده ظرف 15 روز گذشته از سطح شهر داشتیم مقرر شد بازدید پایانی با حضور استاندار انجام شود و بازدید امروز مشخص کرد که مشهد آمادگی کامل جهت پذیرایی از زائرلن نوروزی را داراست.
به گزارش مدیریت روابط عمومی و مشارکتهای مردمی معاونت خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد، سید صولت مرتضوی در حاشیه بازدید استاندار خراسان رضوی از فعالیت‌های نوروزی شهرداری مشهد افزود: تدابیر ویژه برای حمل و نقل شهروندان و زائران جهت استماع بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در حرم مطهر رضوی دیده شده است و به همین منظور تمام پتانسیل شهرداری با آماده‌باش 12 هزار نفر در خدمت هستند، ضمن اینکه خانواده بزرگ شهرداری در این جلاس شرکت خواهد کرد.
وی ادامه داد: فعالیت‌های استقبال از بهار امسال همراه با طراوت و عطر فاطمی بود و امیدواریم هر سال خدمات از سال‌های قبل بهتر شود که این را باید زائران و مجاوران احساس کنند.
مرتضوی خاطرنشان کرد: اکنون سیما و منظر شهر مشهد به شکل مطلوبی ارزیابی می‌شود چرا که جهت فضای سبز، اسکان، زیبایی شهر، خدمات مورد نیاز زائران و... مشهد را کاملا آماده نگه داشته‌ایم و تا پایان تعطیلات نوروز به صورت ویژه در خدمت زائران و مجاوران هستیم
شهردار مشهد گفت: اکنون در شهر المان‌های ویژه گل و هنری موضوعی اکران شده تا شهر نمای زیبا به خود بگیرد؛ ضمن اینکه رفت و روب روزانه به همراه دیگر خدمات تنظیف شهری به صورت جدی دنبال می شود.
 

آدرس کوتاه شده: