فهرست طبقات
چهارشنبه, ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۸:۲۸ ۱۳
طبقه بندی: اخبار اصلی
چچ
تجهیز پاکبانان شب کار و فعال در معابر پر تردد شهری به تجهیزات ایمنی جدید

مدیر کل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد خبرداد؛

تجهیز پاکبانان شب کار و فعال در معابر پر تردد شهری به تجهیزات ایمنی جدید

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد، از تجهیز بیش از ۳۵۰ نفر از پاکبانان فعال در شیفت شب و ویژه رفت و روب معابر پر تردد شهری و بزرگراه ها، به تجهیزات ایمنی جدید خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد، سیدمحسن رهنمایی با اعلام این خبر اظهار کرد: حفظ سلامت و ایمنی پاکبان ها در معابر پر تردد شهری همواره یکی از مهم ترین اولویت‌های مدیریت شهری بوده و در همین راستا تجهیزات ایمنی جدید در اختیار ۳۵۰ نفر از پاکبانانی که در شیفت شب و در معابر پرتردد و حاشیه بزرگراه ها فعالیت می کنند قرار گرفت.

وی افزود: کلاه ایمنی با درجه کیفیت ایمنی A، چراغ پیشانی، جلیقه چراغ دار و سطل های زباله مجهز به چراغ خطر LED و نوار شبرنگ بخشی از تجهیزات ایمنی جدید است که در اختیار پاکبان ها قرار گرفته تا با استفاده از آنها علاوه بر افزایش دید بصری رانندگان در معابر شهری، امنیت پاکبانان پرتلاش خدمات شهری نیز بیشتر از گذشته تامین شود.

رهنمایی خاطرنشان کرد: بر اساس هماهنگی‌های انجام‌شده با مناطق ۱۳ گانه، آموزش‌های لازم به پاکبانان در خصوص شیوه تنظیف در بزرگراه‌ها نظیر حرکت و نظافت در جهت روبروی خودروها و... صورت گرفته تا مخاطرات ممکن به حداقل برسد.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد افزود: از کلیه شهروندان و رانندگان تقاضا می‌شود به هنگام تردد در معابر شهری و بزرگراه‌ها با سرعت مطمئنه و توجه کامل به جلو در هنگام رانندگی و دقت کافی حرکت کنند تا از بروز حوادث ناگوار برای پاکبانان خدمات شهری جلوگیری شود.