فهرست طبقات
شنبه, ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ۱۱
طبقه بندی: اخبار اصلی
چچ
پاکسازی چهره شهر از تبلیغات و پوسترهای انتخاباتی/ سحرگاه امروز با تلاش بیش از ۱۷۰۰ نفر از نیروهای خدمات شهری کلیه تبلیغات انتخاباتی جمع آوری شد

معاون خدمات شهری شهرداری مشهدمطرح کرد؛

پاکسازی چهره شهر از تبلیغات و پوسترهای انتخاباتی/ سحرگاه امروز با تلاش بیش از ۱۷۰۰ نفر از نیروهای خدمات شهری کلیه تبلیغات انتخاباتی جمع آوری شد

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از پاکسازی و جمع آوری پوسترها و تبلیغات انتخاباتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، شورای اسلامی شهر و میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری با تلاش شبانه بیش از ۱۷۰۰ نفر از نیروهای خدمات شهری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی با اعلام این خبر اظهار کرد: همزمان با اعلام رسمی پایان فرایند رای گیری از سوی ستاد انتخابات استان، کار پاکسازی چهره شهر از تبلیغات، پوسترها و سازه های تبلیغات انتخاباتی آغاز و سحرگاه امروز این عملیات با تلاش و فعالیت گسترده نیروهای کارگری به طور کامل پایان یافت.

وی افزود: در این عملیات بیش از هزار و 200 نفر از پاکبانان خدمات شهری در قالب ۱۰۹ اکیپ پاکسازی با استفاده از بیش از ۸۰ دستگاه انواع خودرو شامل خودروی بالابر، وانت، تانکر فشار قوی و... به همراه بیش از ۵۰۰ نفر از نیروهای فضای سبز در مناطق ۱۳ گانه شهر، کار پاکسازی مناظر شهری از این تبلیغات را بر عهده داشتند.

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد بیان کرد: علاوه بر کار پاکسازی تبلیغات انتخاباتی در معابر شهری، با هماهنگی های صورت گرفته پس از پایان فرایند رای گیری انتخابات، بلافاصله نسبت به جمع آوری طرح های اکران شده انتخابات در سازه های تبلیغات محیطی شهری نیز اقدام شد و در بیش از ۳۱۰ سازه استرابورد و بیش از ۱۶۰ بیلبورد شهری، طرح های تبریک دهه کرامت با طرح های انتخاباتی جایگزین شد.

یعقوبی گفت: در انتخابات امسال بالغ بر ۱۵ هزار مترمربع فضای اختصاصی تبلیغات، از طریق جانمایی و استقرار بیش از هزار جایگاه موقت تبلیغاتی در ۴۰۰ نقطه شهر و حدود ۱۵۰ سازه مناسبتی در نقاط پرتردد و معابر شهری فراهم شده بود.