فهرست طبقات
یکشنبه, ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۲۶ ۱۶
طبقه بندی: اخبار اصلی
چچ
نورپردازی ویژه مشهدالرضا در آستانه میلاد امام هشتم/ برنامه ریزی برای ارائه خدمات مطلوب به زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی

مدیر کل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد؛

نورپردازی ویژه مشهدالرضا در آستانه میلاد امام هشتم/ برنامه ریزی برای ارائه خدمات مطلوب به زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد، از برنامه‌ریزی کامل به منظور ارائه خدمات مطلوب به زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی و نورپردازی ویژه شهر، در آستانه میلاد هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت خبرداد.

به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد، سید محسن رهنمایی با اعلام این خبر اظهار داشت: همزمان با فرارسیدن دهه پرخیر و برکت کرامت، اقدامات گسترده‌ای در راستای منظر سازی، نورپردازی و رفت و روب ویژه شهر آغاز شد که این فعالیت ها همزمان با ولادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) به اوج خود خواهد رسید.

وی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، نورپردازی ویژه در محورهای منتهی به حرم مطهر صورت گرفته و بیش از ۲۳۰ هزار متر طول از ریسه های نوری نصب شده در نقاط مختلف شهر، زینت‌بخش منظر شبانه مشهدالرضا هستند.

رهنمایی ادامه داد: بیش از ۱۵۰ المان نوری خورشیدی، ۱۰۴ چراغ گوبو با طرح تبریک دهه کرامت و ۴۶ المان نوری "یا رضا(ع)"، در نقاط مختلف شهر نصب و فعال هستند.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد ادامه داد: علاوه بر موارد یاد شده، ۳۴ المان شمسه با ترکیب پارچه های الوان در نقاط مختلف شهر جانمایی شده و بالغ بر ۱۳۰۰ مورد از پرچم های الوان عرشه پل ها و میادین شاخص شهری تعویض شده است.

رهنمایی در پایان خاطرنشان کرد: در این ایام، نظافت و رفت و روب معابر منتهی به حرم مطهر رضوی و معابر پر تردد شهری به صورت ویژه در حال انجام است تا مشهدالرضا، میزبانی شایسته ای از زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی داشته باشد.