فهرست طبقات
شنبه, ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۲۱ ۸
طبقه بندی: اخبار اصلی
چچ
2YLYr9ix2K/Yp9mG2Yog2LTZiNix2Kcg2Ygg2YXYr9mK2LHZitiqINi02YfYsdmKINin2LIg2YXYudin2YjZhtiqINiu2K/Zhdin2Kog2LTZh9ix2YovINmF2LnYp9mI2YbYqiDYrtiv2YXYp9iqINi02YfYsdmKINmF2LnYp9mI2YbYqiDYqNix2KrYsSDYtNmH2LHYr9in2LHZiiDZhdi02YfYrw==

قدردانی شورا و مدیریت شهری از معاونت خدمات شهری/ معاونت خدمات شهری معاونت برتر شهرداری مشهد

شهردار و شورای اسلامی شهر مشهد از خدمات و اقدامات صورت گرفته در حوزه معاونت خدمات شهری طی سال های اخیر تقدیر و قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی در حاشیه مراسم افتتاح پروژه "زیست پارک" با تقدیر از اقدامات معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: این آخرین پروژه بزرگ خدمات شهری است که در این دوره از مدیریت شهری افتتاح می شود. در این دوره پروژه های کوچک و بزرگ زیادی مثل نصب و تجهیز پل های عابرپیاده و اقداماتی در حوزه آتش نشانی و ایمنی و هزاران پروژه دیگر به بهره برداری رسید که برای آن ها افتتاحیه نگرفتیم. شاید اگر این پروژه ها در دوره دیگری بود، صدها افتتاحیه برای آن ها برگزار می شد. ما ترجیحمان این بود آنجایی افتتاحیه بگیریم که اطلاع رسانی آن به مردم مهم باشد.
کلائی با بیان اینکه حوزه خدمات شهری بسیار بزرگ است تصریح کرد: ناسپاسی می دانم که در افتتاحیه این پروژه بزرگ نهایت قدردانی و تشکر خود را تقدیم معاون خدمات و محیط زیست شهری و همکارنشان در سایر سازمان ها نکنم. چند روز قبل از این یکی از شهرداران سابق مشهد از من سؤال کرد که معاون خدمات شهری شما کیست که در این گرما فضای سبز را این طور باطراوت حفظ کرده اند و نظافت شهر را مرتب انجام می دهند.
شهردار مشهد با تأکید بر پیاده سازی، سیستم آبیاری قطره ای برای 1200 هکتار فضای سبز ایجاد شده در کمربندجنوبی شهر مشهد گفت: انجام چنین کاری در این دوره رکود به حرف آسان است.
وی ادامه داد: سازمان فردوس ها نیز نظم کاری خوبی پیدا کرده است و اقدامات انجام شده در این سازمان شایسته قدردانی است.
کلائی با اشاره به نقش سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری در ساخت زیست پارک بیان کرد: به جایی رسیده ایم که این سازمان در پروژه 30 هکتاری زیست پارک که بستر سرمایه گذاری آتی خودش است مسئولیت می پذیرد و برای لکه هایی که در این پارک وجود دارد درخواست سرمایه گذار می کند.
وی افزود: در مجموع با توجه به اقداماتی که طی این دوره انجام شده است نمره خدمات شهری ما نه 19 و 75، بلکه 20 است.
همچنین در نامه نایب رئیس کمیسیون خدمات شهری، بهداشت و محیط زیست شورای شهر،خطاب به شهردار مشهد، از خدمات معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد قدردانی شد.

در نامه علیرضا شهریاری آمده است: با توجه به عملکرد خوب حوزه معاونت خدمات شهری در خصوص جذب اعتبارات عمرانی طی سال‌های 98 و 99 در مقایسه با حوزه‌های شهرداری، همچنین شفافیت قابل قبول در نحوه واگذاری پروژه‌ها مطابق ضوابط تعیین شده و نیز مدیریت هزینه‌های انجام شده در خصوص اعتبارات جاری و هزینه‌ای در این حوزه و سایر اقدامات مناسب از جمله جمع‌آوری هوشمند پسماند خشک شهری، نظافت و آراستگی مطلوب سطح شهر، فعالیت‌های زیست‌محیطی شاخص و ارتقای سرانه فضای سبز، مخصوصا در محلات کم برخوردار و حاشیه شهر، این کمیسیون بر خود لازم می‌داند از تلاش خستگی‌ناپذیر معاون حوزه خدمات شهری و همکاران پرتلاش این حوزه قدردانی کند.

آدرس کوتاه شده: