فهرست طبقات
چهارشنبه, ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ۰۷:۵۵ ۳۷
طبقه بندی: اخبار اصلی
چچ
2LPYp9iy2YXYp9mGINmD2YbYqtix2YQg2YXYs9in2KbZhCDYstmK2LPYquKAjNmF2K3Ziti32Yog2KjYp9mK2K8g2KrYtNmD2YrZhCDYtNmI2K8vINin2LfZhNin2LnYp9iqINmF2LHZg9iyINm+2KfZhNin2YrYtNiMINmF2KrZgtmGINmIINmC2KfYqNmEINin2LnYqtmF2KfYryDYp9iz2Ko=

رییس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس در حاشیه بازدید از مرکز پالایش آلاینده‌های زیست‌محیطی شهرداری؛

سازمان کنترل مسائل زیست‌محیطی باید تشکیل شود/ اطلاعات مرکز پالایش، متقن و قابل اعتماد است

رییس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: یکی از مهمترین اتفاقاتی که در مرکز پالایش آلاینده‌های زیست‌محیطی شاهد هستیم، ارائه اطلاعات و آمار دقیق و بدون دستکاری به جامعه است که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد، صبح دیروز رییس و جمعی از اعضای شورای شهر مشهد از مرکز پالایش آلاینده‌های زیست‌محیطی شهرداری بازدید کردند.

حسن موحدیان، رییس شورای شهر مشهد در حاشیه این بازدید با بیان اینکه مرکز پالایش آلاینده‌های زیست‌محیطی مشهد مجموعه کوچک و چابکی است که اجرای کارهای بزرگی را در دست اقدام دارد، اظهارکرد: محیط‌زیست، یکی از موضوعات بسیار مهم جهانی است که در دین مبین اسلام و قانون اساسی نیز مورد توجه ویژه قرار گرفته است.

وی با اشاره به روایات مختلفی که در بحث لزوم صیانت از محیط‌ زیست داریم، گفت: هیچکس اجازه ایجاد مزاحمت برای دیگران را ندارد چراکه این کار، گناهی نابخشودنی است.

رییس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با تاکید بر لزوم تشکیل سازمان‌هایی به منظور کنترل مسائل زیست‌محیطی، تصریح کرد: قانون‌شکنان و افرادی که به حقوق دیگران تجاوز می‌کنند، برابر قانون باید با آنها برخورد شود.

موحدیان گفت: مرکز پالایش آلاینده‌های زیست‌محیطی مشهد کارهای بزرگی انجام داده که شایسته تقدیر بوده و در حوزه کاری خود پیشرفت‌های خوبی نیز داشته است.

وی افزود: یکی از مهمترین اتفاقاتی که در این مرکز شاهد هستیم، ارائه اطلاعات و آمار دقیق و بدون دستکاری به جامعه است که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

آدرس کوتاه شده:

https://news.mashhad.ir/s/mfadqdR

آدرس کوتاه شده: