فهرست طبقات
سه شنبه, ۱۳ مهر ۱۴۰۰ ۱۷:۱۳ ۱۵
طبقه بندی: اخبار اصلی
چچ
2KfYrNix2KfZiiDZvtmI2YrYtCDCq9m+2KfZg9mK2KfYsdin2YYg2K3YsdmK2YUg2LHYttmI2YrCuyDYqtmI2LPYtyDYrNmF2LnZiiDYp9iyINin2LXYrdin2Kgg2LHYs9in2YbZhw==

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد خبر داد؛

اجرای پویش «پاکیاران حریم رضوی» توسط جمعی از اصحاب رسانه

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از اجرای پویش «پاکیاران حریم رضوی» توسط جمعی از اصحاب رسانه استان که با هدف تنظیف نمادین محورهای منتهی به حرم مطهر رضوی برگزار شد، خبرداد.

به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی در حاشیه مراسم تنظیف نمادین محورهای منتهی به حرم مطهر رضوی که توسط جمعی از اصحاب رسانه استان، در قالب پویش «پاکیاران حریم رضوی» برگزار شد، ضمن عرض تسلیت رحلت پیامبر اکرم (ص)، امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا(ع) اظهار کرد: امروز اصحاب رسانه و فعالیت این حوزه با هماهنگی و همراهی بسیج رسانه، برنامه ای نمادین برای نظافت و پاکیزی سه معبر منتهی به حرم مطهر رضوی شامل محور آیت الله واعظ طبسی، خیابان شیرازی و شهید اندرزگو را در دستور کار خود قرار داده اند.
وی افزود: هدف از این مراسم تقدیر از زحمات شبانه روزی پاکبان ها و پرسنل شهرداری است مخصوصا در مناسبت های مختلف که فعالیت آنان دوچندان می شود. همچنین به نوعی یک کار آموزشی و فرهنگی برای زائرین و مجاورین است تا به پاکبان ها در نظافت شهر کمک کنند و موارد بازیافتی خود را در مکان های تعبیه شده قرار دهند.
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد درخصوص اقدامات مدیریت شهری در دهه پایانی صفر بیان کرد: ما در قالب ستاد مناسبت های شهرداری مشهد برای همه حوزه ها وظایفی را مشخص کردیم. تمام پروژه های عمرانی کاور و ایمن سازی شده و تعداد نیروهای خدمات شهری نیز افزایش یافته و فعالیت همکاران به صورت شبانه روزی شده است.
یعقوبی خاطرنشان کرد: ارائه خدمات در محورهای هسته مرکزی و ورودی شهر به صورت ویژه است. استقرار ایستگاه های ارائه خدمات شهرداری در مبادی ورودی و اتوبوس های سلامتی جهت واکسیناسیون از دیگر اقدامات صورت گرفته است.
وی اضافه کرد: درحال حاضر 10 هزار نیروی کارگری- اجرایی برای نظافت و پاکیزگی شهر با اولویت محورهای منتهی به حرم مطهر رضوی مشغول به فعالیت هستند. همچنین هماهنگی خوبی میان ما و هیئات مذهبی صورت گرفته است تا موکب ها در قالب پروتکل های بهداشتی در مکان های مناسب مستقر و خدمات خود را به زائران و مجاوران ارائه دهند.

آدرس کوتاه شده: