فهرست طبقات
سه شنبه, ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ۱۴:۱۶ ۶
طبقه بندی: اخبار اصلی
چچ
2b7Ziti02LHZgdiqINml2aIg2K/Ysdi12K/ZiiDZg9in2LTYqiDar9mE2YfYp9mKINm+2KfZitmK2LLZiiDYr9ixINmD2YTYp9mG2LTZh9ixINmF2LTZh9ivLyDbsyDZhdmK2YTZitmI2YYg2Ygg27LbsNuwINmH2LLYp9ixINio2YjYqtmHINqv2YTYjCDYstmK2YbYqiDYqNiu2LQg2b7Yp9mK2YrYsg==

پیشرفت ٥٢ درصدی کاشت گلهای پاییزی در کلانشهر مشهد/ ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار بوته گل، زینت بخش پاییز

مدیر کل بهبود محیط زیست شهری شهرداری مشهد، از پیشرفت ٥٢ درصدی کاشت بیش از ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار بوته گل فصلی پاییزی، در سطح معابر و مناطق ۱۳ گانه کلانشهر مشهد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد، سید علی اکبر انتظام با اعلام این خبر افزود: عملیات کاشت گسترده گلهای پاییزی از اواسط شهریور ماه در سطح شهر آغاز شده و پیش بینی می شود این عملیات تا اواسط آبان ماه سال جاری ادامه پیدا کند و در مجموع بیش از ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار بوته گل فصلی در سطح شهر مشهد کاشته می شود.

وی ادامه داد: گونه هایی نظیر داوودی، مینا چمنی، کلم زینتی، جعفری و...، از جمله گونه‌هایی هستند که در پاییز امسال، زینت‌بخش فضای سبز کلانشهر مشهد می شوند.

انتظام اظهار کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته با مناطق ۱۳ گانه و با توجه به شیوع بیماری کرونا، مقرر گردیده است تا حجم گسترده ای از گلهای پاییزی در معابر شهری و نقاط پرتردد شهر کاشته شود تا شهروندان بتوانند از زیبایی بصری این مخلوقات زیبا و رنگارنگ پروردگار بهره‌مند شوند.

آدرس کوتاه شده: