معاونت خدمات شهری
معاونت خدمات شهری
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 54
   کد: 166032
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
   معاون حمل ونقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی وعمران شهرداری مشهد:

   موفقیت خدمات شهری مرهون زحمات همه همکارانم در این حوزه است

   سال 86 سرانه فضای سبز 8.6 مترمربع بود که اکنون با تلاش همکاران و حمایت های شهردار وشورای شهر به 16.6 مترمربع افزایش پیدا کرده است، کمربند سبز تنها 510 هکتار اجرا شده بود اما در حال حاضر به 2800 هکتار افزایش پیدا کرده است.

    موفقیت خدمات شهری مرهون زحمات همه همکارانم در این حوزه است

   معاون حمل ونقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد گفت: با توجه به زمان کم و کارهای زیاد بدنبال انجام اقدامات شایسته تر در حوزه حمل ونقل و ترافیک و حوزه فنی و عمران با تلاش و کار مضاعف هستیم.
   خلیل الله کاظمی در جلسه تکریم و معارفه معاون حمل ونقل و ترافیک، سرپرست معاونت فنی و عمران و معاونت خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد که با حضور شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر مشهد برگزار شد، افزود: 11سال و 5 ماه معادل 4165 روز در حوزه خدمات شهری در خدمت مردم بوده ام و امروز تاکیدات شهردار مرا به یاد 11سال قبل هنگامی که به عنوان معاونت خدمات شهری معرفی شدم انداخت.
   وی اضافه کرد: به یاد دارم که در مقطعی دید مسئولان استان و شهر به اینگونه بود که استاندار وقت همه مدیران شهردار را اجبار کرد تا به کلان شهرهای کشور بروند و کار یاد بگیرند اما اکنون نمی گوییم ایده آل اما مردم رضایت نسبی از خدمات شهری دارند که این ناشی از تلاش تک تک همکارانم از نیروهای زحمتکش کارگری تا مدیران بوده است .
   وی ادامه داد: سال 86 سرانه فضای سبز 8.6 مترمربع بود که اکنون با تلاش همکاران و حمایت های شهردار وشورای شهر به 16.6 مترمربع افزایش پیدا کرده است، کمربند سبز تنها 510 هکتار اجرا شده بود اما در حال حاضر به 2800 هکتار افزایش پیدا کرده است.
   کاظمی تصریح کرد: همچنین تعداد پارک ها از 269 پارک به 595 پارک، ایستگاه های آتش نشانی از 22 به 48 ایستگاه، بازارهای شهرداری از 3 به 43 و خودورهای آتش نشانی از 92 دستگاه به 237 دستگاه خودرو افزایش پیدا کرده است.
   وی گفت: در این مدت 133 کیلومتر شبکه جداسازی آب شرب از آب خام اجرا و جمع آوری و رفت و روب شهر 100 درصد بصورت مکانیزه انجام و کارخانه های بازیافت نیز احداث شده است.
   معاون حمل ونقل وترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران با اشاره به اینکه همدلی و هماهنگی میان معاونان شهرداری و شخص شهردار درداین دوره زبانزد است، ادامه داد: از همکارانم در حوزه حمل ونقل وترافیک و فنی وعمران تقاضا می کنم تا با همکاری و تلاش مضاعف دراین حوزه ها بتوانیم اقدامات شایسته تری را انجام دهیم.

   تعداد بازدید: 54
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
هسته گزینش شهرداری مشهد
پورتال شهر مشهد
سازمان حفاظت محیط زیست کشور
مرکز اطلاعات علمی تحصصی مدیریت شهری
مجموع بازدیدها : 3,259,691
تعداد بازدید امروز : 360
تعداد بازدید دیروز : 708
آخرین به روزرسانی : 11:06  1397/10/28
آدرس :

میدان شهدا- شهرداری مرکز - ساختمان توسعه - طبقه اول

تلفن :051-32243943
فاکس :051-32243944
رایانامه :armat-el@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط معاونت خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد