معاونت خدمات شهری
معاونت خدمات شهری
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 54
   کد: 182910
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۲۸
   رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر مشهد در بازدید از ایستگاه های آتش‌نشانی در حال ساخت:

   3 ایستگاه آتش‌نشانی تا پایان سال به بهره‌برداری خواهد رسید

   براساس برنامه عملیاتی 1397 تا 1400 شهرداری مشهد، تا پایان سال جاری باید 3 ایستگاه آتش‌نشانی در مناطق مختلف شهر به بهره‌برداری برسد و بازدید امروز نیز به منظور بررسی و رصد میزان پیشرفت پروژه‌ها در دستورکار کمیسیون قرار گرفت.
   3 ایستگاه آتش‌نشانی تا پایان سال به بهره‌برداری خواهد رسید

   محمدحاجیان شهری، رئیس و احسان اصولی، عضو کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای شهر مشهد ظهر امروز به همراه معاون خدمات شهری و مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی از ایستگاه های آتش‌نشانی در حال ساخت سطح شهر بازدید کردند.
   حاجیان شهری در حاشیه این بازدید به گفتگو با خبرنگاران پرداخت و اظهارکرد: براساس برنامه عملیاتی 1397 تا 1400 شهرداری مشهد، تا پایان سال جاری باید 3 ایستگاه آتش‌نشانی در مناطق مختلف شهر به بهره‌برداری برسد و بازدید امروز نیز به منظور بررسی و رصد میزان پیشرفت پروژه‌ها در دستورکار کمیسیون قرار گرفت.
   وی با بیان اینکه کسری بودجه برخی از این ایستگاه‌ها در اصلاح بودجه مورد توجه قرار گرفت و تامین اعتبار خواهد شد، گفت: براساس ارزیابی های انجام شده، نخستین ایستگاه، واقع در بلوار شاهنامه، اواخر آبان‌ماه به بهره برداری می‌رسد و دو ایستگاه دیگر در خیابان مجد و رسالت نیز تا پایان سال تکمیل می‌شود.
   حاجیان شهری تاکید کرد: خوشبختانه سرفاصله زمانی امدادرسانی ایستگاه های آتش‌نشانی مشهد، طبق استانداردها، از وضعیت مناسبی برخوردار است ولی در این عین حال تکمیل این پروژه‌ها نیز تاثیر مثبتی خواهد داشت.
   رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر مشهد با بیان اینکه به ازای هر 50 هزار شهروندان باید یک ایستگاه آتش‌نشانی داشته باشیم، گفت: در حال حاضر مشهد دارای 49 ایستگاه است که طبق جمعیت 3.3 میلیون نفری، 17 ایستگاه کم داریم و این کمبود تا پایان برنامه عملیاتی جبران خواهد شد.
   حاجیان شهری درخصوص تجهیز ایستگاه های جدیدالاحداث نیز اظهارکرد: بخشی از نیروهایی که در آزمون استخدامی اخیر شرکت کرده‌اند، در این ایستگاه‌ها مشغول به کار می‌شوند و ماشین‌آلات مورد نیاز هم تا پایان سال تحویل گرفته خواهند شد.

    

   تعداد بازدید: 54
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
هسته گزینش شهرداری مشهد
پورتال شهر مشهد
سازمان حفاظت محیط زیست کشور
مرکز اطلاعات علمی تحصصی مدیریت شهری
مجموع بازدیدها : 3,689,495
تعداد بازدید امروز : 1,090
تعداد بازدید دیروز : 5,086
آخرین به روزرسانی : 13:05  1398/09/17
آدرس :

میدان شهدا- شهرداری مرکز - ساختمان توسعه - طبقه اول

تلفن :051-32243943
فاکس :051-32243944
رایانامه :hoseinpoor-m@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط معاونت خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد